QYP1H152KTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit QYP1H152KTP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | QYP1H152KTP |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP FILM 1500PF 10% 50VDC RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2900 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | QYP1H152KTP | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 1500PF 10% 50VDC RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 945383 pcs | Datový list | YS/YP SeriesPlastic Film, Basic Pkg Unit |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 50V |
| Napìtí - AC | - | Tolerance | ±10% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 0.256" L x 0.118" W (6.50mm x 3.00mm) |
| Série | YP | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.217" (5.50mm) | Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Polyester | Detailní popis | 1500pF Film Capacitor 50V Polyester Radial |
| kapacitní | 1500pF | Aplikace | General Purpose |