domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > QYX2A394KTP
QYX2A394KTP
QYX2A394KTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit QYX2A394KTP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number QYX2A394KTP
Výrobce Nichicon
Popis CAP FILM 0.39UF 10% 100VDC RAD
(v amerických dolarech)
600 pcs
Product parameter
Part Number QYX2A394KTP Výrobce Nichicon
Popis CAP FILM 0.39UF 10% 100VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 174276 pcs Datový list QYX SeriesPlastic Film, Basic Pkg Unit
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 100V
Napìtí - AC - Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.650" L x 0.374" W (16.50mm x 9.50mm)
Série QYX hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 493-3441 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.728" (18.50mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polyester
Detailní popis 0.39µF Film Capacitor 100V Polyester Radial kapacitní 0.39µF