domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > QYX2A683KTP
QYX2A683KTP
QYX2A683KTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit QYX2A683KTP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number QYX2A683KTP
Výrobce Nichicon
Popis CAP FILM 0.068UF 10% 100VDC RAD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number QYX2A683KTP Výrobce Nichicon
Popis CAP FILM 0.068UF 10% 100VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 499868 pcs Datový list QYX SeriesPlastic Film, Basic Pkg Unit
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 100V
Napìtí - AC - Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.374" L x 0.177" W (9.50mm x 4.50mm)
Série QYX hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 493-3432 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.551" (14.00mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polyester
Detailní popis 0.068µF Film Capacitor 100V Polyester Radial kapacitní 0.068µF