RL81C271MDNASQPX
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RL81C271MDNASQPX s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RL81C271MDNASQPX |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RL81C271MDNASQPX | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 162440 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecRL8 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Typ | Polymer | Tolerance | ±20% |
| Povrchová montáž Land Velikost | - | Velikost / Rozměry | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Série | FPCAP, RL8 | Ripple Current @ Low Frequency | 500mA @ 120Hz |
| Ripple Current @ Vysoká frekvence | 5A @ 100kHz | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks | Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.138" (3.50mm) | Výška - Sedící (Max) | 0.354" (9.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 10 mOhm | Detailní popis | 270µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 5000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 270µF | Aplikace | General Purpose |