domů > produkty > Kondenzátory > Hliník - kondenzátory polymerů > RNU1C271MDNASQKX
RNU1C271MDNASQKX
RNU1C271MDNASQKX
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNU1C271MDNASQKX s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RNU1C271MDNASQKX
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number RNU1C271MDNASQKX Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 162275 pcs Datový list RNU Series DatasheetMiniature Type Taping Spec
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Typ Polymer Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série FPCAP, RNU Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 5A @ 100kHz hodnocení -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 493-14262-1 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 8 mOhm
Detailní popis 270µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 270µF