RPS1A271MCN1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RPS1A271MCN1GS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RPS1A271MCN1GS |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | RPS1A271MCN1GS | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 10V |
| Typ | Polymer | Tolerance | ±20% |
| Povrchová montáž Land Velikost | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) | Velikost / Rozměry | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Série | FPCAP, RPS | Ripple Current @ Low Frequency | 350mA @ 120Hz |
| Ripple Current @ Vysoká frekvence | 3.5A @ 100kHz | hodnocení | - |
| Obal | Original-Reel® | Paket / krabice | Radial, Can - SMD |
| Ostatní jména | 493-3845-6 | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.303" (7.70mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | 25 mOhm |
| Detailní popis | 270µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 270µF |