domů > produkty > Kondenzátory > Hliník - kondenzátory polymerů > RPS1C390MCN1GS
RPS1C390MCN1GS
RPS1C390MCN1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RPS1C390MCN1GS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RPS1C390MCN1GS
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 39UF 20% 16V SMD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number RPS1C390MCN1GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 39UF 20% 16V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Typ Polymer Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm) Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série FPCAP, RPS Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2A @ 100kHz hodnocení -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Ostatní jména 493-3848-1 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.224" (5.70mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 45 mOhm
Detailní popis 39µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 45 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 39µF