domů > produkty > Kondenzátory > Hliník - kondenzátory polymerů > RSA1C181MCN1GS
RSA1C181MCN1GS
RSA1C181MCN1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RSA1C181MCN1GS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RSA1C181MCN1GS
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V SMD
(v amerických dolarech)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Part Number RSA1C181MCN1GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Typ Polymer Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm) Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série FPCAP, RSA Ripple Current @ Low Frequency 330mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.3A @ 100kHz hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Ostatní jména 493-14281-2
RSA1C181MCN1GS-ND
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 22 mOhm
Detailní popis 180µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 22 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 180µF