RWA0J221MEG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RWA0J221MEG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RWA0J221MEG |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | RWA0J221MEG | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 6.3V |
| Typ | Polymer | Tolerance | ±20% |
| Povrchová montáž Land Velikost | - | Velikost / Rozměry | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Série | FPCAP, WA | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2917 (7343 Metric) |
| Ostatní jména | 493-13837-2 | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.177" (4.50mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 15 mOhm | Detailní popis | 220µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm 1000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 220µF | Aplikace | General Purpose |