TVX1E102MCD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TVX1E102MCD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TVX1E102MCD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 1000UF 20% 25V AXIAL |
Product parameter
| Part Number | TVX1E102MCD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 1000UF 20% 25V AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.512" Dia x 1.102" L (13.00mm x 28.00mm) | Série | TVX |
| Ripple Current @ Low Frequency | 900mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 1.035A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial, Can |
| Ostatní jména | 493-13368 TVX1E102MCD-ND |
Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 19 Weeks | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | - | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 1000µF |