domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > TVX2W3R3MCD
TVX2W3R3MCD
TVX2W3R3MCD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TVX2W3R3MCD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number TVX2W3R3MCD
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 3.3UF 20% 450V AXIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number TVX2W3R3MCD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 3.3UF 20% 450V AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 93918 pcs Datový list Aluminum Electrolytic Cap TapingTVX Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 450V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.394" Dia x 0.906" L (10.00mm x 23.00mm) Série TVX
Ripple Current @ Low Frequency 38mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 60.8mA @ 10kHz
hodnocení - Polarizace -
Obal Bulk Paket / krabice Axial, Can
Ostatní jména 493-16608
TVX2W3R3MCD-ND
Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 3.3µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 3.3µF