UBT1C221MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UBT1C221MPD1TD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UBT1C221MPD1TD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | UBT1C221MPD1TD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 167833 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUBT Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.394" Dia (10.00mm) | Série | UBT |
| Ripple Current @ Low Frequency | 310mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 620mA @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-13098-1 | Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 27 Weeks | Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 125°C |
| Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 150 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 0.571" (14.50mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C |
| kapacitní | 220µF | Aplikace | Automotive |