domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > UBT2G4R7MPD1TD
UBT2G4R7MPD1TD
UBT2G4R7MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UBT2G4R7MPD1TD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number UBT2G4R7MPD1TD
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number UBT2G4R7MPD1TD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 113947 pcs Datový list Miniature Type Taping SpecUBT Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 400V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm) Série UBT
Ripple Current @ Low Frequency 53mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 95.4mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 493-4521-1 Provozní teplota -25°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C kapacitní 4.7µF