UBT2V330MHD8
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UBT2V330MHD8 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UBT2V330MHD8 |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 33UF 20% 350V THRU HOLE |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 150 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | UBT2V330MHD8 | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 33UF 20% 350V THRU HOLE | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 63468 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUBT Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 350V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.630" Dia (16.00mm) | Série | UBT |
| Ripple Current @ Low Frequency | 189mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 340.2mA @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Paket / krabice | Radial, Can | Provozní teplota | -25°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole | Výrobní standardní doba výroby | 29 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C | Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 1.063" (27.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C | kapacitní | 33µF |