UBW1E102MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UBW1E102MHD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UBW1E102MHD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UBW1E102MHD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 62448 pcs | Datový list | UBW SeriesMiniature Type Taping Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.492" Dia (12.50mm) | Série | UBW |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.173A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 1.75A @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-16638 UBW1E102MHD-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 135°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 23 Weeks | Životnost @ Temp. | 3000 Hrs @ 135°C |
| Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 33 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 135°C |
| kapacitní | 1000µF | Aplikace | Automotive |