UBW1H2R2MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UBW1H2R2MPD1TD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UBW1H2R2MPD1TD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | 2000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | 25000 pcs |
Product parameter
| Part Number | UBW1H2R2MPD1TD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 209787 pcs | Datový list | UBW SeriesMiniature Type Taping Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.315" Dia (8.00mm) | Série | UBW |
| Ripple Current @ Low Frequency | 25mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 50mA @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-13159-3 | Provozní teplota | -55°C ~ 135°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 135°C | Rozestup vývodù | 0.138" (3.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance | 1.8 Ohms |
| Výška - Sedící (Max) | 0.532" (13.50mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 135°C | kapacitní | 2.2µF |