UBX2C470MHL1TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UBX2C470MHL1TO s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UBX2C470MHL1TO |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | UBX2C470MHL1TO | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 61140 pcs | Datový list | UBX SeriesMiniature Type Taping Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 160V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.492" Dia (12.50mm) | Série | UBX |
| Ripple Current @ Low Frequency | 250mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 375mA @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-13238-3 | Provozní teplota | -40°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 26 Weeks | Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 150°C |
| Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.846" (21.50mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 47µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C | kapacitní | 47µF |