UCD1V681MNQ1MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UCD1V681MNQ1MS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UCD1V681MNQ1MS |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 200 pcs | 400 pcs | 600 pcs | 1000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UCD1V681MNQ1MS | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 35V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) |
| Velikost / Rozměry | 0.492" Dia (12.50mm) | Série | UCD |
| Ripple Current @ Low Frequency | 550mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 1.1A @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Radial, Can - SMD |
| Ostatní jména | 493-6430-2 UCD1V681MNQ1MS-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 26 Weeks | Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 80 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 0.571" (14.50mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 680µF | Aplikace | General Purpose |