UCL1E470MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UCL1E470MCL1GS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UCL1E470MCL1GS |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | 2000 pcs | 5000 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 10000 pcs | 25000 pcs | 50000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UCL1E470MCL1GS | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Velikost / Rozměry | 0.248" Dia (6.30mm) | Série | UCL |
| Ripple Current @ Low Frequency | 150mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 300mA @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Radial, Can - SMD |
| Ostatní jména | 493-3935-2 | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 25 Weeks | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 260 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 0.228" (5.80mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 47µF | Aplikace | General Purpose |