UCX1C221MCS1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UCX1C221MCS1GS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UCX1C221MCS1GS |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | UCX1C221MCS1GS | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD | Stav volného vedení / RoHS | |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Velikost / Rozměry | 0.315" Dia (8.00mm) | Série | UCX |
| Ripple Current @ Low Frequency | 135mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 270mA @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Paket / krabice | Radial, Can - SMD | Provozní teplota | -40°C ~ 135°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Výrobní standardní doba výroby | 28 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 135°C | Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | 0.425" (10.80mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | 200 mOhm @ 100kHz |
| Detailní popis | 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 200 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 135°C | kapacitní | 220µF |