UCY2D101MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UCY2D101MHD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UCY2D101MHD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UCY2D101MHD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 105448 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUCY Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.492" Dia (12.50mm) | Série | UCY |
| Ripple Current @ Low Frequency | 695mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 1.39A @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-14948 UCY2D101MHD-ND |
Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 27 Weeks | Životnost @ Temp. | 12000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 1.043" (26.50mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 100µF |