UCZ1K220MCL6GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UCZ1K220MCL6GS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UCZ1K220MCL6GS |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 22UF 20% 80V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | UCZ1K220MCL6GS | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 22UF 20% 80V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 80V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Velikost / Rozměry | 0.315" Dia (8.00mm) | Série | UCZ |
| Ripple Current @ Low Frequency | 35mA @ 120Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | Radial, Can - SMD | Ostatní jména | 493-7042-1 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 28 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 3000 Hrs @ 125°C | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.413" (10.50mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 750 mOhm | Detailní popis | 22µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 750 mOhm 3000 Hrs @ 125°C |
| kapacitní | 22µF | Aplikace | General Purpose |