UDB1H6R8MHM
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UDB1H6R8MHM s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UDB1H6R8MHM |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UDB1H6R8MHM | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 314596 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUDB Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.492" Dia (12.50mm) | Série | UDB |
| Ripple Current @ Vysoká frekvence | 540mA @ 2.9kHz | hodnocení | - |
| Polarizace | Bi-Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can | Ostatní jména | 493-16736 UDB1H6R8MHM-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 25 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.827" (21.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 6.8µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 6.8µF | Aplikace | Audio |