UES1E471MHM1TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UES1E471MHM1TO s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UES1E471MHM1TO |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 250 pcs | 500 pcs | 750 pcs | 1250 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2500 pcs | 6250 pcs | 12500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UES1E471MHM1TO | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 154042 pcs | Datový list | UES Series DatasheetMiniature Type Taping Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.630" Dia (16.00mm) | Série | UES |
| hodnocení | - | Polarizace | Bi-Polar |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-10832-3 | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks | Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 1.043" (26.50mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 470µF |