domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > UHC1E100MDD
UHC1E100MDD
UHC1E100MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UHC1E100MDD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number UHC1E100MDD
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number UHC1E100MDD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5627 pcs Datový list HC Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.157" Dia (4.00mm) Série UHC
Ripple Current @ Low Frequency 92mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 230mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.059" (1.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 520 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitní 10µF Aplikace High Temperature Reflow