domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > UHE1H182MHT6
UHE1H182MHT6
UHE1H182MHT6
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UHE1H182MHT6 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number UHE1H182MHT6
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 6011 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number UHE1H182MHT6 Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 6011 pcs Datový list Miniature Type Taping SpecUHE Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm) Série UHE
Ripple Current @ Low Frequency 2.908A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.635A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedance 21 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.240" (31.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1800µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1800µF Aplikace General Purpose