UHE1J560MPT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UHE1J560MPT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UHE1J560MPT |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 56UF 20% 63V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UHE1J560MPT | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 56UF 20% 63V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4001 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUHE Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 63V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.315" Dia (8.00mm) | Série | UHE |
| Ripple Current @ Low Frequency | 182mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 260mA @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 7000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.138" (3.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Impedance | 630 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 0.453" (11.50mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 56µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 56µF | Aplikace | General Purpose |