UHE1J820MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UHE1J820MPD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UHE1J820MPD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | UHE1J820MPD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 516530 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUHE Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 63V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.315" Dia (8.00mm) | Série | UHE |
| Ripple Current @ Low Frequency | 234.5mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 335mA @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-1634 | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 24 Weeks | Životnost @ Temp. | 7000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.138" (3.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 450 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 0.591" (15.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 82µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 82µF | Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
UHE1J561MHD - Výrobci:
Nichicon - Popis:
CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL - Na skladě:
- Část#:
UHE1J820MPD6 - Výrobci:
Nichicon - Popis:
CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL - Na skladě: