UKL1C152MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UKL1C152MHD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UKL1C152MHD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 450 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | UKL1C152MHD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 106273 pcs | Datový list | UKL Series DatasheetMiniature Type Taping Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.630" Dia (16.00mm) | Série | UKL |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.15A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 1.3225A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 33 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.043" (26.50mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 1500µF | Aplikace | General Purpose |