UKL1V331KHD1TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UKL1V331KHD1TO s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UKL1V331KHD1TO |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | UKL1V331KHD1TO | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 136588 pcs | Datový list | UKL Series DatasheetMiniature Type Taping Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 35V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.492" Dia (12.50mm) | Série | UKL |
| Ripple Current @ Low Frequency | 550mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 825mA @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 27 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.846" (21.50mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 330µF | Aplikace | General Purpose |