domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > UKL2A470KPD
UKL2A470KPD
UKL2A470KPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UKL2A470KPD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number UKL2A470KPD
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 47UF 10% 100V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number UKL2A470KPD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 47UF 10% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 248674 pcs Datový list UKL Series DatasheetMiniature Type Taping Spec
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±10% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm) Série UKL
Ripple Current @ Low Frequency 220mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 440mA @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 493-14500
UKL2A470KPD-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 47µF