UKT1C471MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UKT1C471MPD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UKT1C471MPD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UKT1C471MPD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 384747 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUKT Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.315" Dia (8.00mm) | Série | UKT |
| Ripple Current @ Low Frequency | 315mA @ 120Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can | Ostatní jména | 493-15429 UKT1C471MPD-ND |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 24 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.138" (3.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.453" (11.50mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 470µF | Aplikace | Audio |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
UKT1C471MPD1TD - Výrobci:
Nichicon - Popis:
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL - Na skladě: