ULD2D5R6MPD6
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ULD2D5R6MPD6 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ULD2D5R6MPD6 |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 5.6UF 20% 200V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ULD2D5R6MPD6 | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 5.6UF 20% 200V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 239606 pcs | Datový list | ULD SeriesMiniature Type Taping Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.315" Dia (8.00mm) | Série | ULD |
| Ripple Current @ Low Frequency | 56mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 112mA @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 24 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 12000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.138" (3.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.433" (11.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 5.6µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 5.6µF | Aplikace | General Purpose |