domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > UMP1A100MDD1TP
UMP1A100MDD1TP
UMP1A100MDD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UMP1A100MDD1TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number UMP1A100MDD1TP
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 10V RADIAL
(v amerických dolarech)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Part Number UMP1A100MDD1TP Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 852147 pcs Datový list UMP SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.157" Dia (4.00mm) Série UMP
Ripple Current @ Low Frequency 17mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 25.5mA @ 10kHz