UMV0J101MFD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UMV0J101MFD1TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UMV0J101MFD1TP |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | 4000 pcs | 10000 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 14000 pcs | 50000 pcs | 100000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UMV0J101MFD1TP | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 666744 pcs | Datový list | UMV SeriesMiniature Type Taping Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 6.3V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.248" Dia (6.30mm) | Série | UMV |
| Ripple Current @ Low Frequency | 60mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 90mA @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-10310-2 493-10310-2-ND 493-10310-3 |
Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 25 Weeks | Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.098" (2.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.236" (6.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 100µF |