UPB1V102MHD1TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPB1V102MHD1TO s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UPB1V102MHD1TO |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UPB1V102MHD1TO | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4840 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecPB Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 35V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.492" Dia (12.50mm) | Série | UPB |
| Ripple Current @ Low Frequency | 570mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 655.5mA @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-4944-1 | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | 7000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.043" (26.50mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 1000µF | Aplikace | General Purpose |