UPJ1C392MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPJ1C392MHD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UPJ1C392MHD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 250 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | UPJ1C392MHD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 68676 pcs | Datový list | UPJ SeriesMiniature Type Taping Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.630" Dia (16.00mm) | Série | UPJ |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.22A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 2.47A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-5530 UPJ1C392MHD-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 23 Weeks | Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 27 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 1.299" (33.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 3900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 3900µF | Aplikace | General Purpose |