UPJ1C561MHD6TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPJ1C561MHD6TO s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UPJ1C561MHD6TO |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 560UF 20% 16V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12500 pcs | 25000 pcs | 50000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UPJ1C561MHD6TO | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 560UF 20% 16V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 316931 pcs | Datový list | UPJ SeriesMiniature Type Taping Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.492" Dia (12.50mm) | Série | UPJ |
| Ripple Current @ Low Frequency | 745mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 920mA @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-11983-3 | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 23 Weeks | Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 130 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 0.650" (16.50mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 560µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 560µF | Aplikace | General Purpose |