UPJ1E221MPD6
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPJ1E221MPD6 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UPJ1E221MPD6 |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UPJ1E221MPD6 | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 664098 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUPJ Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Tolerance | 220µF |
| Povrchová montáž Land Velikost | 0.197" (5.00mm) | Velikost / Rozměry | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Série | UPJ | Stav RoHS | Bulk |
| Zvlněný proud - nízká frekvence | General Purpose | Ripple Current | Polar |
| Polarizace | Radial, Can | Pitch - Konektor | 25V |
| Paket / krabice | - | Ostatní jména | 493-15624 UPJ1E221MPD6-ND |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Počet kondenzátorů | 435mA @ 120Hz |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 19 Weeks | Výrobní číslo výrobce | UPJ1E221MPD6 |
| Životnost @ Temp. | - | Impedance | 210 mOhm |
| Výška - Sedící (Max) | 0.551" (14.00mm) | Rozšířený popis | 220µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±20% | Popis | CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL |
| Aplikace | 5000 Hrs @ 105°C |