UPJ1J271MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPJ1J271MHD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UPJ1J271MHD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 600 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | UPJ1J271MHD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 135373 pcs | Datový list | UPJ SeriesMiniature Type Taping Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 63V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.492" Dia (12.50mm) | Série | UPJ |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 1.34A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 27 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance | 81 mOhms |
| Výška - Sedící (Max) | 1.043" (26.50mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 270µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 270µF |
| Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
UPJ1J271MHD6 - Výrobci:
Nichicon - Popis:
CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL - Na skladě: