domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > UPJ1V182MHD
UPJ1V182MHD
UPJ1V182MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPJ1V182MHD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number UPJ1V182MHD
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number UPJ1V182MHD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 122238 pcs Datový list UPJ SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 35V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm) Série UPJ
Ripple Current @ Low Frequency 2.22A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.47A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 493-5560
UPJ1V182MHD-ND
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 23 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 27 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1800µF Aplikace General Purpose