UPM1C471MPD6
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPM1C471MPD6 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UPM1C471MPD6 |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL |
Product parameter
| Part Number | UPM1C471MPD6 | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 543233 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUPM Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.394" Dia (10.00mm) | Série | UPM |
| Ripple Current @ Low Frequency | 660mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 825mA @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-15716 UPM1C471MPD6-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 25 Weeks | Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 90 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 0.669" (17.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 470µF | Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
UPM1C471MPD61TD - Výrobci:
Nichicon - Popis:
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL - Na skladě: