UPS2E100MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPS2E100MPD1TD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UPS2E100MPD1TD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | UPS2E100MPD1TD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 250V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.394" Dia (10.00mm) | Série | UPS |
| Ripple Current @ Low Frequency | 88mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 140.8mA @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-11806-1 | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 26 Weeks | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.866" (22.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 10µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 10µF |