UPW1A820MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPW1A820MDD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UPW1A820MDD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | UPW1A820MDD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1251277 pcs | Datový list | UPW SeriesMiniature Type Taping Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 10V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.197" Dia (5.00mm) | Série | UPW |
| Ripple Current @ Low Frequency | 117mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 180mA @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-1734 | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.079" (2.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 600 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 0.433" (11.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 82µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 82µF | Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
UPW1A820MDD1TD - Výrobci:
Nichicon - Popis:
CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL - Na skladě:
- Část#:
UPW1A822MHD6 - Výrobci:
Nichicon - Popis:
CAP ALUM 8200UF 20% 10V RADIAL - Na skladě:
UPW1A820MDD6TE - Výrobci:
UPW1A820MDD6 - Výrobci: