UPW1C220MDH
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPW1C220MDH s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UPW1C220MDH |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
Product parameter
| Part Number | UPW1C220MDH | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5727 pcs | Datový list | UPW SeriesMiniature Type Taping Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.197" Dia (5.00mm) | Série | UPW |
| Ripple Current @ Low Frequency | 54mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 180mA @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.079" (2.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Impedance | 600 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 0.433" (11.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 22µF | Aplikace | General Purpose |