UPW1V270MDD6TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPW1V270MDD6TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UPW1V270MDD6TP |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | 4000 pcs | 10000 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 14000 pcs | 50000 pcs | 100000 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | UPW1V270MDD6TP | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1519494 pcs | Datový list | UPW SeriesMiniature Type Taping Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 35V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.248" Dia (6.30mm) | Série | UPW |
| Ripple Current @ Low Frequency | 60mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 200mA @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-11415-3 | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 21 Weeks | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.098" (2.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 450 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 27µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 27µF | Aplikace | General Purpose |