domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > UPW2A100MED
UPW2A100MED
UPW2A100MED
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPW2A100MED s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number UPW2A100MED
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number UPW2A100MED Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 886047 pcs Datový list UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm) Série UPW
Ripple Current @ Low Frequency 39mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 130mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 493-1967 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 1.8 Ohms Výška - Sedící (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 10µF Aplikace General Purpose