UPW2E3R3MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPW2E3R3MPD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UPW2E3R3MPD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 3.3UF 20% 250V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | UPW2E3R3MPD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 3.3UF 20% 250V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 516595 pcs | Datový list | UPW SeriesMiniature Type Taping Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 250V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.394" Dia (10.00mm) | Série | UPW |
| Ripple Current @ Low Frequency | 42mA @ 120Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can | Ostatní jména | 493-2020 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 27 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.492" (12.50mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 3.3µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 3.3µF | Aplikace | General Purpose |