UPW2F101MRH6
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPW2F101MRH6 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UPW2F101MRH6 |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 100UF 20% 315V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
Product parameter
| Part Number | UPW2F101MRH6 | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 100UF 20% 315V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5393 pcs | Datový list | UPW SeriesMiniature Type Taping Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 315V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.787" Dia (20.00mm) | Série | UPW |
| Ripple Current @ Low Frequency | 285mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 456mA @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 8000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 1.378" (35.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 100µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 100µF |