UPX1C471MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPX1C471MHD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UPX1C471MHD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UPX1C471MHD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 248776 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUPX Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.492" Dia (12.50mm) | Série | UPX |
| Ripple Current @ Low Frequency | 756mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 1.008A @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-15882 UPX1C471MHD-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | 20000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.846" (21.50mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 470µF | Aplikace | General Purpose |